Шопінг візи

  • Перша шопінг віза видається на підставі відповідної письмової заяви з проханням про видачу візи з метою реалізації закупівельного туризму, котру слід скласти у ППВА (пункті прийому візових анкет). Така віза є 1-разовою з терміном на 7 днів перебування.
  • Наступні візи (багаторазові) – з терміном дії до року – видаються на підставі оригіналу іменного чеку (так званої фактури), що є підтвердженням здійснення покупок у Польщі в період дійсності попередніх віз на закупи, та письмової заяви.

Термін оформлення 10-14 днів.

З першого грудня генконсульство Польщі у Львові почне видавати жителям п’яти західних областей України так звані шопінг-візи.

“Шопінг-візою зможуть скористатися тільки жителі п’яти областей – Львівської, Тернопільської, Івано-Франківській, Закарпатській та Чернівецькій. Для нас це своєрідний експеримент, який, як ми сподіваємося, допоможе людям”, – сказав на прес-конференції у вівторок генконсул Польщі у Львові Ярослав Дрозд.

Візи будуть шенгенськими, а не польськими національними.

Нагадаємо, з 2014 року Шенгенську візу можна буде отримати тільки після проходження дактилоскопії – здачі відбитків пальців.

Партнери