Шенгенські візи

Шенген віза, як і будь-яка інша віза дає можливість перебувати в країні , яка видала візу, але при наявності шенгенської візи Ви можете перебувати в цілому ряді країн – учасниць шенгенської угоди.

Ми допоможемо Вам без зайвих турбот оформити шенгенську візу в будь-яку країну , яка Вас цікавить. Оформлення шенгенської візи за допомогою нашої компанії стане для Вас  приємною та простою справою. Більше не треба стояти в чергах і розбиратися в нюансах оформлення візи.

Наші послуги допоможуть Вам заощадити  Ваш час!

Ми пропонуємо Вам:

  • Низькі ціни на візи
  • Великий вибір Шенгенських віз
  • Мінімальний пакет документів
  • Візи для всіх регіонів України
  • Оформимо візи за короткий термін
  • Прискорені записи в посольствах
  • Гарантія відкриття візи

Шенгенська віза являє собою документ, який виданий візовим відділом однієї з країн Європейського Союзу. Така віза є дозволом на в’їзд в країни Європи , які є учасником шенгенської угоди ( сюди входять 25 держав , які підписали між собою угоду про безвізовий режим) . Шенгенська віза дозволяє перетинати кордони країн Європи без територіальних перешкод і обмежень. Віза вклеюється в закордонний паспорт з позначкою на візі “shengen” – шенген.

Отримати шенгенську мультивізу для громадян України , стало набагато легше. На нашому сайті ми розповідаємо корисну інформацію про те, яка процедура отримання візи в шенген для громадян Україні , які документи необхідно подати в посольство і як відкрити візу, страхування, консультації, прочитати відповіді на актуальні питання.

Оформити та отримати візу для українців стало реальним!

Ми надаємо професійні послуги у відкритті для українців шенген візи, і віз  по всьому світу. Допомагаємо в підготовці всіх документів, подання до візового відділу , отримання службових мультивіз і туристичних віз.

Партнери