Відпочинок у Італії

Італія надає можливість відмінного шопінгу в Мілані. Багатьох приваблює можливість скомбінувати пляжний відпочинок, вигідний шопінг та екскурсії. Італія й досі зберігає сліди могутнього минулого, які неможливо не помітити побувавши в Римі.

Італія – країна висококласних альпійських гірськолижних і морських середземним курортів.

  • Клімат: Клімат Італії – середземноморський. 2/3 роки там ясне блакитне небо, а літо спекотне та сухе (у липні +26оС), і тепла м’яка зима (від +8 Содо +10оС у січні).
  • Валюта: Євро
  • Часовий пояс: GMT +1
  • Географічне положення: Держава Італія розташоване на півдні Європи. Загальна площа 301 тис.кв.км. На півночі межує з Швейцарією і Австрією, на сході зі Словенією, на північному-заході з Францією. Також Італії належать острови Ельба, Сицилія та Сардинія. Країна омивається 5 морями – Адріатичним, Іонічним, Середземним, Тірренським і Лігурійським.
  • Населення: Близько 58 млн. чоловік, з них 94% італійці.
  • Мова: Державна мова – італійська. Англійська, французька та німецька вживаються майже у всьому бізнесі, пов’язаному з туризмом. Торговці сувенірами найчастіше розуміють російську мову.
  • Релігія: Переважає католицька релігія (99%).

Рим – одна з найбільших пам’яток Італії та світу. У його межах розташовано місто-держава Ватикан, а також безцінні пам’ятники й ансамблі античності – Римський Форум, Віа Аппіа, Арка Септимія Севера, Базиліка Емілія, Курія, Храм Антоніна та Фаустини, Будинок Весталок, храм Вести, Храм Ромула, Храм Кастора й Поллукса , Базиліка Максенція, Арка Тіта, Палатин, Домус Августана, Палаццо деі Флаві, Стадіон-іподром, Колізей, Циркус Максимус. Пам’ятники середньовіччя, Відродження та бароко – Катакомби, ранньохристиянські і середньовічні церкви, прикрашені прекрасними мозаїками, Площа Венеції, Площа Навона, Пантеон, Площа Іспанії, Капітолійський пагорб, Фонтана ді Треві, а також безліч інших визначних пам’яток.

Тіволі: Вілла Адріана, Вілла д’Есте, Вілла Грегоріан з чудовим водоспадом, гротами і парком.

Мілан: Церква Сант-Амброджо, готичний собор, замок Кастелло Сфорцеско, монастир Санта-Марія делле Граціє, оперний театр “Ла Скала”.

Верона: Пьяцца Бра – арена, що є другою за величиною після римського Колізею та церква Сан Дзено.

Флоренція: Санта Марія-дель-Фьоре, дзвіниця Джотто та башта Синьорії середньовічної міської ратуші, Будинок Уффіци, Палац Барджелло, Палаццо Пітті, величезна кількість музеїв і парків.

Венеція: площа Св. Марка, собор Палаццо Доджей, будівля Старих і Нових Прокурацій, бібліотека, Башта Часів, торгова вулиця Мерчерія.

Піза: Прато де Міраколі, на якому височить Баптистерія, “падаюча вежа” і кладовище “Кампосанто”.

Італія славиться своїми морськими, і гірськолижними курортами, озерами, вулканами та численними парками.

Партнери