Відпочинок у Іспанії

Відпочинок у ІспаніїПрактично вся країна це величезний історичний музей просто неба. Найцікавіші міста – це Мадрид з околицями, Барселона, Валенсія та Севілья.

Усе більшу популярність серед туристів мають приморські курорти Іспанії: демократичне узбережжі Коста-Брава, елітні Канарські острови, Коста-дель-Соль, а також Ібіца.

  • Клімат: Середземноморський сухий та досить спекотний. Зима м’яка – середня температура взимку від +8Сº до +14 Сº. Найкращий час для туризму – кінець весни – початок осені.
  • Валюта: Євро
  • Часовий пояс: GMT +1
  • Населення: Основні етнічні групи: каталонці (15,6%), андалусійці (15,6%), кастільці (11,1%), валенсійці (9,7%), галісійці (7,4%) та баски (5,6% ).
  • Мова: Державна іспанська. В окремих регіонах – галісійська, баскська, місцеві діалекти. Каталонська мова визнана другою державною, що використовується в засобах масової інформації, цією мовою ведуться практично всі ділові переговори та діловодство.
  • Релігія: 99% населення католики.

Мадрид: Центр Королеви Софії, Палац Буен Ретіро, Королівська фабрика гобеленів. Культурну та історичну цінність мають башта храму Сан Педро ель В’єхо, Пласа Майор, площа Вілья, Королівський палац та оточуючі його сади. Художні галереї та музеї міста. Навесні в Мадриді проходить свято покровителя міста – Св. Ісідро. А також головна особливість Іспанії – корида. В околицях Мадрида знаходяться важливі історичні та культурні центри Іспанії, такі як Алкала де Енарес, Ель Ескоріаль. Недалеко від міста підноситься палац Сарсуела, резиденція іспанських королів Ла Пуерта дель Соль.

У Барселоні: Готичний квартал з древнім собором, собор Саграда Фаміліа, палац і парк Гуель, будинок Міла, музей Пабло Пікассо, Хуана Міро, музей каталонського мистецтва, Монумент Колумбу, великий парк розваг Порт Авентура. Лицарські замки в Коста-Бланка і Коста-Брава, замок Санта-Барбара, місто-фортеця в Гуадалесті, піщані дюни в курортному містечку Кулера.

Валенсія: відомі вежі Серрано і Кварт, площа-ансамбль де ла Вірхен із собором Пресвятої Діви, башта Мінгелете, Палац Музики, рибна біржа Лонха.

Прекрасні пляжі розташовані на всьому узбережжі провінції Валенсія.

Партнери