Відпочинок у Індії

Мабуть, більше в жодній країні немає такої різноманітності культур, традицій і релігій, як в Індії. Можливо, саме цим країна вабить до себе туристів зі всього світу. І тисячі людей, що прагнуть знайти внутрішню гармонію, розібратися в собі, докорінно змінити своє життя їдуть до екзотичної Індії.

Священні води Ганга зцілюють душу і тіло, Гімалайські гори ховають у собі таємниці старовини, а високодуховний Тибет здатний створити чудеса на землі.

Але відпочинок в Індії не обмежується лише життям в ашрамах і багатоденних медитаціях. Досить цивілізовані і навіть вишукані курорти Гоа здатні задовольнити будь-яке бажання туриста.

Безліч готелів в Індії мають статус 4-х і 5-тизіркових, що також говорить про те, що загадкова і далека Індія – зовсім не така страшна і незвичайна, як це може здатися недосвідченому мандрівникові.

А те, що країну з трьох боків оточують Аравійське море, Індійський океан і Бенгальська затока, свідчить про те, що в Індії – дивні пляжі та мабуть найдовші в світі узбережжя.

  • Клімат: Гімалаї визначають більшість погодних змін і клімату Індії, і, в той же час, охороняють півострів від сильних холодних вітрів. Саме тому клімат на більшості території Індії теплий практично цілий рік – тропічний і мусонний на півночі країни. Сезон дощів в Індії починається приблизно з листопада і триває до березня, в цей час може випасти понад 80% річної суми опадів. Отже, їхати в цю країну рекомендується з квітня по вересень. Найвища температура може досягати +35 градусів, а найнижча рідко опускається нижче +15 градусів.
  • Валюта: Відоме практично всім жителям нашої країни слово «рупія» зі знаменитих індійських фільмів. Саме ця валюта є офіційною в Індії. 1 рупія = 100 пайсів. Курс до долара США : 1 USD = 44.4500 INR (рупій)
  • Часовий пояс: Вирушаючи до Індії варто врахувати різницю в часі, яка складає + 3,5 години в порівнянні з київським.
  • Населення: Індія – досить велика країна, і мешкають в ній різні народності. Тут проживає в цілому 1,2 млрд чоловік. За кількістю населення ця країна займає друге місце в світі після Китаю.
  • Мова: Індія унікальна тим, що в цій країні розмовляють більш ніж 30 мовами, а кількість діалектів, що вживаються, – близько 2000. Державними мовами є хінді та англійська. Англійською, до речі, в Індії говорять практично всі, і навіть якщо ви приїдете до маленького містечка – у вас не виникне проблем із спілкуванням.
  • Релігія: Більш ніж 80% населення Індії сповідують індуїзм. Наступні релігії, присутні на території країни, розташовані в порядку зменшення ха кількістю тих, що їх сповідають: іслам, християнство, сикхізм, буддизм, джайнізм, анімізм та інші релігії.

Індія – величезна країна, і пам’яток в ній велика кількість. Скільки б ви не знаходилися тут, все побачити навряд чи вдасться. Проте, найцікавіше, чим може порадувати країна, що живе за своїми власними, часто незрозумілими європейцям законам, побачити потрібно неодмінно.

Почати можна з великих міст, таких як делі, Мумбаї (раніше Бомбей), Колката (раніше Калькутта) та інші. У Делі варто відвідати Національний музей, Велику мечеть, Зал суспільних прийомів Великих Моголів; Перлинну мечеть, Національну галерею сучасного мистецтва, Музей Дж. Неру, Музей національних ремесел

У Колкаті – музей Індії і технологічний музей.

Мумбаї зачарує вас парком Вікторія Гарднз із зоопарком; печерами Канхері з барельєфами II-IX ст. Також в цьому місті неодмінно зазирніть до музею Західної Індії

І, звичайно ж, не можна поїхати з Індії, не побачивши легендарний і прекрасний палац Тадж-Махал в Агрі – одне з чудес світу.

Місто Вріндаван не дуже відоме, оскільки не є традиційним маршрутом туристів. Проте, це місто має свою неповторну історію. Його також називають “місто п’яти тисяч храмів”, це місце, де народився один з індійських богів – Крішна. І сьогодні Вріндаван– це місце паломництва всіх його шанувальників.

Партнери