Відпочинок у Єгипті

Відпочинок у ЄгиптіАрабська Республіка Єгипет сьогодні – це один з найбільш популярних курортів. Туризм є одною з головних статей прибутків держави, і треба віддати належне єгиптянам – в цій сфері з ними мало хто може порівнятися.
Скільки в Єгипті готелів і курортних комплексів підрахувати складно. Але все узбережжя Червоного та Середземного морів просто всіяне готелями з різною кількістю зірок і пропонованих послуг. А на вулицях практично всіх великих міст можна зустріти представників туристичної поліції, чиє завдання – всіляко допомагати туристам і сприяти їх приємному перебуванню на території країни.
Єгипет цікавий людям не лише через прийнятний для будь-якого гаманця відпочинок. Адже практично всі їдуть в цю древню країну, щоб стикнутися з її історією та багатющою культурною спадщиною, яку єгиптяни дбайливо зберігають.
Купити тур до Єгипту можна від 8000 грн на двох і насолодитися прекрасним відпочинком на березі Червоного моря!
Єгипет манить туристів своєю яскравою культурою, дивовижною природною красою, багатою історичною спадщиною і відмінним сервісом.

 • Клімат: Єгипет – досить жарка країна, з пустельним кліматом на більшій території держави. Середня річна температура +20С, тому туристичний сезон в Єгипті триває цілий рік. Бувають періоди, коли по декілька років в країні не випадають опади. Для тих, хто погано переносить жаркий клімат, краще утриматися від поїздок до Єгипту в літній час, тому що саме в липні, серпні – тут найпекучіше сонце. Жара починає спадати у жовтні.
 • Валюта: Грошова одиниця Єгипту – єгипетський фунт (LE), який дорівнює 100 піастрам. В даний час в обігу знаходяться купюри номіналом: у 25 і 50 піастрів, 1, 5, 10, 20, 50, 100 і 200 фунтів; монети в 25, 50 піастрів і 1 фунт. На купюрах, як правило, змальовані древні храми Єгипту або мечеті, написи зроблені на арабській і англійській мовах.
 • Часовий пояс: Час в Єгипті збігається з київським окрім періоду переходу в країні на зимовий або літній час. Але через різницю в місяцях, коли переводиться годинник, в квітні і жовтні різниця в часі України і Єгипту складає 1 годину
 • Населення: Загальна чисельність населення Єгипту — 80,5 млн. осіб. Що до етнічного складу, то в країні живуть, в основному, єгипетські араби — їх 98 %, а також інші народності: нубійці, бербери, черкеси.
 • Мова: Офіційна мова в країні – арабська. На ній розмовляє практично все населення. Проте, через розвиток туризму дуже багато місцевих жителів говорять англійською.
 • Релігія: Основна релігія Арабської Республіки Єгипет – іслам (суннітського толку).

Напевно, в Єгипті немає жодного куточка, який би не був чим-небудь знаменитий.
Перше, куди їдуть всі туристи – це, звичайно ж, Гиза, де знаходяться знамениті Великі Піраміди. Також не можна не помітити величезного Сфінкса, що ось вже багато тисячоліть беззмінно охороняє древні таємниці.
Каїр – столицю Єгипту, називають містом “Тисячі мінаретів”, “Воротами Сходу”. Тут вирує життя вдень і вночі, не затихаючи ні на хвилину. У місті варто відвідати Єгипетський музей, в якому зберігаються єгипетські старожитності..
У Луксорі колись давно була столиця Давнього Єгипту, яку єгиптяни називали Уасет, греки – Фіви, а араби – аль-Уксур (палаци). Саме місто, можна сказати, є одним великим пам’ятником історії.
Найвитривалішим пропонується прокинутися дуже рано, і здійснити сходження на гору Синай. Висота цієї гори перевищує 2 тисячі метрів. Але це того варто, адже коли ще випаде можливість відчути себе справжнім Моїсеєм!
А за покупками радимо вирушити на величезний Ремісничий базар Хан-ель-Халілі, де можна купити практично все, що лише забажаєте.

Віза та митні правила

Громадянам України, які перебувають в країні до 30 днів, віза оформляється в аеропорту прильоту. Візи на більш тривалий термін оформляються в посольстві Єгипту в Києві.

Документи, необхідні для отримання візи (для дорослого) в посольстві:

 • Закордонний паспорт, термін якого повинен закінчуватися не менше ніж через 1 місяць з моменту повернення;
 • Туристичний ваучер

Документи, необхідні для отримання візи (для дитини):

 • Закордонний паспорт (для дітей від 14 років);
 • Діти до 14 років повинні мати свій закордонний паспорт, діти до 14 років повинні бути вписані в паспорт батьків. На вписаних в паспорт дітей старше 5 років повинна бути вклеєна фотографія.

Для дітей, дані про яких, вписанні в паспорт батьків, в’їзд безкоштовний. Діти, що мають власний закордонний паспорт, оплачують ту ж суму, що й дорослі.

Що дозволено ввозити:

 • алкоголь: 1 літр + 2 літри пива на особу старше 20 років,
 • цигарки: 200 цигарок або 50 сигар для осіб, що досягли 15 років,
 • відео- і фототехніка (підлягає декларуванню лише відеотехніка)

Що не дозволено вивозити:

 • корали;
 • антикваріат;
 • тварин.
Партнери