Відпочинок у Домінікані

Відпочинок у ДомініканіДомініканська Республіка входить да складу Великих Антільських островів, розташована у східній частині острова Гаїті в Карибському морі, а також на декількох прибережних островах.

Щорічно на чудові курорти Домінікани їдуть тисячі туристів. І це не дивно, тому що як же можна встояти перед білосніжними пляжами, блакитними водами моря й розкішною тропічною природою? Людині властиве відчуття прекрасного, а Домінікана – це й є втілення краси на Землі.

Готелі з міжнародним рівнем обслуговування завжди раді гостям, і пропонують туристам лише найкраще, що є на острові, починаючи від прекрасних номерів і різноманітної кухні, й закінчуючи всілякими розвагами.

Відпочинок у Домінікані досить прийнятний для багатьох, не дивлячись на те, що вважається елітним курортом.

  • Клімат: В кінці літа у Домінікані починається сезон ураганів, в цей час, як правило, і бувають опади на острові. Літо тут вологе, а зима – суха, що характерно для тропічного пасатного клімату. На південному узбережжі Домінікани клімат більш сухий. Середньомісячна температура в Республіці +24 … +29С.
  • Валюта: Валюта Домініканської республіки – домініканський песо. 1 песо = 100 сентаво. В даний час в обігу знаходяться банкноти номіналом 1, 5, 10, 20, 50, 100, 500, 1000 песо. Курс домініканського песо до долара США: 1 долар США приблизно дорівнює 45 домініканським песо.
  • Часовий пояс: Різниця в часі з Києвом складає 6 годин.
  • Населення: Загальна чисельність населення Домініканської Республіки— 9,65 млн. осіб. Основна частина (більше 70%) – мулати, біле населення складає 16 %, негрів в країні 11 %.
  • Мова: Офіційна мова Домініканської Республіки – іспанська. Але в готелях персонал розмовляє англійською, то ж особливих проблем із спілкуванням у туристів не виникає.
  • Релігія: Основна релігія Домініканської Республіки – християнство (його католицька гілка). Католицизм сповідує майже 95% населення країни.

Подорож Домініканською Республікою варто почати з її столиці – Санто-Домінго. Це місто саме по собі є пам’яткою, тому що внесене до Списку світової спадщини ЮНЕСКО.

Санто-Домінго, та й інші міста Домінікани, були відреставровані до святкування 500-ліття висадки на острів Христофора Колумба. Після цього прогулянка по історичному центру принесе величезне задоволення і викличе у мандрівників непідробний інтерес.

Говорячи про пам’ятки, не можна обійти увагою і дивну природу острова. Коралові рифи, які у великій кількості оточують пляжі, гідні захоплення. А самі пляжі настільки чисті й білі, що навіть сонце може не так сильно сліпити очі, як іскристий пісок!

Буйна тропічна рослинність також захоплює погляд, а в пальмових гаях можна гуляти як в парку.

У Домінікані постійно проводяться різноманітні фестивалі. Наприклад, найзнаменитіші з них, це:

  • історичне свято «Фієсто-Патріа», відзначається в травні;
  • «Культурний Фестиваль Пуерто-Плата», варто відвідати в червні;
  • «Фестиваль Меренге» в Санто-Домінго, проводиться в липні;
  • День заснування Санто-Домінго, припадає на серпень.
Партнери