Відпочинок у Греції

Відпочинок у ГреціїКожен куточок країни унікальний і не схожий на інший. Халкідікі, курорт з багатими екскурсійними можливостями, унікальною природою і сильною готельної базою, підходить для сімейного відпочинку. А грецькі острови, такі як Кріт, Родос, Корфу і Міконос, залучають молодь і людей старшого віку.

Втім, на будь-якому курорті Греції є місця як для тусовок, так і для усамітненого відпочинку.

Велика антична історія цієї країни визначає Грецію як єдину у своєму роді. Усе ще манить і чарує прославлене минуле її островів Кріта, Родосу і Корфу. А також чудові пляжі, привітність і безтурботність греків.

  • Клімат: Клімат в Греції субтропічний. Зима без снігу, йдуть дощі та разом з тим, досить часто світить сонце, температура +8 +18С. літо тепле, сухе, температура + 28 +35С.
  • Валюта: Євро
  • Часовий пояс: GMT +2
  • Географічне положення: Греція розташована в південно-східній частині Європи. Займає південь Балканського півострова. Греції належать також численні острови в Іонічному й Егейському морях, у тому числі Крит.
  • Населення: Основна частина населення – греки. У країні проживають також македонці, болгари, цигани, вірмени та ін.
  • Мова: Офіційна мова – новогрецька. Практично скрізь розуміють англійська, італійська, німецька.
  • Релігія: 97% населення сповідує грецьку ортодоксальну релігію (православ’я), мусульманство, католицтво, протестантство.

Поїздка в Грецію – подорож по історичним епохам. Сліди минулого видно на кожному кроці. Село зберігає руїни стародавньої фортеці, фрагменти античних колон вбудовані в старовинні стіни. Тут тісно переплетені один з одним античність і середньовіччя, епоха турецького панування і сучасності. У Грецію просто неможливо не закохається – вона занадто прекрасна.

Її гори і села, храми і скелясті береги відображаються у водах Егейського й Іонічного морів. Це світла країна, і хто хоч раз випробував чарівність Греції, неодмінно захоче знову побачити сріблясті маслини, у гілках в яких влаштовують концерти цикади, помилуватися оповитою серпанком Егейським морем, заглянути в таверни з нехитрим частуванням.

Греція – рай для цінителів, знавців і любителів мистецтва.
Афіни – столиця носить ім’я грецької богині пізнання і мудрості. Це галасливий, темпераментний місто. У першу чергу інтерес туристів викликає Акрополь, велично підноситься над містом. Прямо над Акрополем розташована Плака – старовинний район – справжня скарбниця, багата на церківками, традиційними таверна, кафе і магазинчиками. Інтерес туристів викликають Храм Зевса Олімпійського, Панафінскій стадіон, музей Акрополя, і інші визначні пам’ятки міста. Столиця завжди підносить своїм гостям незабутні враження.

Аттіка – Гліфада, Вульягмені, Лагонісі, Марафонас, Враврона – найвідоміші курорти на відстані від 10 до 30 км від Афін.
Крит – дивовижний по красі острів, з теплим ласкавим морем, прекрасними пляжами, м’яким кліматом, багатою історією та збереженими до нашій днів пам’ятниками старовини, з привітними і гостинними людьми. За переказами Крит це острів Зевса, царя всіх богів, тут же розвинулася одна з найстаріший цивілізацій людства – Мінойська, що дала початок розвитку європейської цивілізації і культури. Рекомендуємо відвідати всесвітньо відомий пам’ятник старовини – палац-лабіринт царя Міноса, посттроенний 4 тисячоліття тому, а також, археологічний музей знахідок мінойської культури і Іракліон.

Крит – це сонячний рай для прекрасного відпочинку і захоплюючих подорожей.
Родос – найбільший з островів Додеканіса, буквально всипаний кришталевими бухтами і узбережжями, вступаюцімі в контраст з гірським ландшафтом острова. Це острів, де колись знаходилося одне із семи чудес світу – Колос Родоський. Родос залучає туристів безліччю старовинних храмів і замків, а також чудовими пляжами. Тут же знаходиться унікальна долина метеликів.

Корфу – одне з найзеленіших грецьких островів, славиться оливковими і кипарисовими лісами, мальовничими бухтами і відокремленими пляжами. Радимо відвідати палац Ахіллеса, площа Еспланада, церква Спиридона, венеціанську фортецю і Лістон.

Партнери