Відпочинок у Великобританії

Загадковий туманний Альбіон, незайманий руйнуваннями воєн, що зберіг безліч архітектурних пам’яток. Батьківщина Шекспіра. Місцезнаходження найбільш потаємного пам’ятника минулого – Стоунхеджа. І, звичайно ж, неповторний англійський гумор.

  • Клімат: Клімат Великобританії помірний океанічний, м’який та вологий. Найхолодніший місяць – січень, температура становить від +3оС до +7оС. Найтепліший місяць літа – липень, температура від +17оC до +17оC. Річна кількість опадів 600-750 мм, більшість- дощі, що випадають з вересня по січень, також часті в Великобританії тумани.
  • Валюта: Фунт стерлінгів.
  • Часовий пояс: GMT +0
  • Населення: 58,4 млн. чоловік, 82% англійці, решта 18% представляють шотландці, валлійці та ірландці.
  • Мова: Aнглійська, в провінції зберігається вживання національних мов.
  • Релігія: Більшість населення належить до англійської державної церкви, однієї з найбільших гілок протестантського християнства.

Лондон: Тауер Брідж, Букінгемський палац, відомий на весь світ Біг-Бен, будинок Парламенту, Собор Святого Павла, Трафальгарська площа, Вестмінстерське абатство та собор з каплицею Генрі VII, Національна галерея та Британський Музей, музей транспорту в Ковент-Гардені, Музей декоративних мистецтв Вікторії та Альберта, галерея Тейт і інститут Курто – найбільші колекції живопису та скульптури; Хайд-парк, Сент-Джеймс парк і Регентс Парк, поруч з Музеєм мадам Тюссо.

Англія: місто Лінкольн, Бат, з Римськими лазнями, місто Честер та Йорк – одне з найкрасивіших середньовічних міст Англії з прекрасним Міністерським собором, гірський район Лейк Дистрикт перетворений в етнографічний національний парк, Стоунхендж. Озерний Край в графстві Ланкашир, національні парки та сталактитові печери Дан-ір-Ігоф та інші.

Шотландія: палац Холірудхауз в Единбурзі, музей Келвінгроув у Глазго, національний природний музей “Сноудонія” з замком Брін Брас. Музей Лох-Неського чудовиська.

Уельс: замок Харлех, замок Конві, замок Кернарфон, замок Кастелл Кох з чинним підйомним мостом, собор XII ст. в містечку Сейнт-Девідз, де зберігаються мощі Святого Дейвіда, покровителя Уельсу.

Партнери