Відпочинок у Андоррі

Відпочинок у АндорріАндорра хоч і маленька країна, але сонячні гірськолижні курорти Андорри вважаються одними з кращих в Європі. Економіка Андорри здебільшого залежить від припливу туристів, тому країна є зоною безмитної торгівлі. Туристи мають можливість купувати різні товари зі знижками до 25% – 40% вартості аналогічних товарів в Іспанії або Франції.

Власного аеропорту в Андоррі немає. Найближчі аеропорти: Барселона (Іспанія) 210 км і Тулуза (Франція) 195 км. З аеропортів курсують автобуси.

  • Клімат: Клімат Андорри помірний, пом’якшений впливом Середземного моря. Середня температура в січні від +2 ° С до -2 ° С, а в липні – від +15 ° C до +20 ° С. Країна вважається самим сонячним гірським районом Європи, в рік середньому близько 250 сонячних днів. Середньорічний рівень опадів (які, як правило, вночі) у гірських районах – від 1000 до 2000 мм.
  • Валюта: Євро
  • Часовий пояс: GMT + 1 (Літній час GMT + 2)
  • Географічне положення: Площа 468 кв. км. Андорра розташована в східній частині гірського хребта Піренеях. Межує на півночі і сході з Францією, а на заході та півдні і Іспанією. Виходу до моря не має. Середня висота – 1996 м над рівнем моря. Найвища точка – гора Кома-Педроса (2942 м). Нижча точка – долина річки Ріу-Рунер на кордоні з Іспанією.
  • Населення: Населення Андорри 80 тис. осіб, 24 тис. з яких проживають у столиці. Корінні каталонці -11 тис., Іспанці – 25 тис, Французи – 4 тис.
  • Мова: Офіційна мова – каталанська нарівні з ним використовуються іспанська та французька.
  • Релігія: 99% віруючих – католики.

Незважаючи на невелику територію, Андорра дуже цікава і захоплююча країна і таїть в собі багато чого дивовижного.
Крім відпочинку на відмінних, сонячних, гірськолижних курортах тут можна подивитися романські церкви, руїни давніх каталонських замків, каплиці і дзвіниці, гарячі джерела в Ескальдес-Епгордані і в задоволення закупитися в магазинах безмитної торгівлі.
Відвідайте дивовижну столицю Андорри – Андорру ла Велла, найбільше місто Андорри.

Також варто відзначити цікаві музеї: Будинок-музей Де Ла Валл, Музей російських матрьошок з унікальною колекцією, Музей історичних автомобілів, Санта Колома – Santa Колома, Будинок-музей родини Дарена і Пландоліт.

Партнери