Відпочинок в Тайланді

Таїланд – вабить до себе мандрівників зі всього світу. І це не просто так. Він як ніхто інший чудово поєднує в собі справжню екзотику і неземну красу природи, спокійний відпочинок – острів Самуї подарує туристам піщані пляжі і спокійне море, солом’яні споруди і тишу. Тут здається, що час просто зупинився. Також є гольф, теніс, всілякі піші походи, та, звичайно ж, водні види спорту. Всесвітньо відомий дайв центр – острів Пхукет. Тут величезна кількість дайв-клубів, в яких можна взяти спорядження на прокат або скористатися послугами інструктора.

По красі та достатку підводного світу, південно-китайське море та Індійський океан не мають аналогів у світі. У Тайланді можна спробувати знаменитий незабутній тайський масаж, а унікальні плавучі базари, катання на слонах, екзотична тайська кухня, деякі блюда якої Ви не покуштуєте більше ніде, зроблять подорож неповторною. Також в країні безліч музеїв і пам’ятників архітектури, багато таємничих буддистьских храмів.

В Тайланді доволі високий рівень сервісу.

Відвідавши цю унікальну країну один раз, неодмінно захочеться повернутися сюди знов!

  • Клімат: Завдяки чудовому клімату в Тайланде можна відпочивати цілий рік. Виділяють два основні типи клімату – тропічний на півночі, та тропічний мусонний в південних та південно-східних районах. У центральній частині розрізняють три сезони – гарячий (із березня по травень), дощовий (із червня по жовтень) та прохолодний (з листопада по лютий). Найбільш комфортний час відвідин країни – з грудня по червень, коли стоїть суха погода з температурою повітря від +20 до + 24.
  • Валюта: Грошова одиниця – бат (THB) = 100 сатангам. При обміні валют у Тайланді варто пам’ятати про такі особливості: – в банках та обмінних пунктах курс завжди вигідніший, ніж в готелях та супермаркетах, – курс обміну залежить від номіналу купюри, чим менше сума, тим менше курс бата, тому вигідно здавати долари у розмірі від 100 доларів, – легко обміняти долари або євро на бати, але складніше обмінят
  • Часовий пояс: Випереджає київський час на 5 годин взимку, та на 4 години влітку. Переходу на літній час у Тайланді немає.
  • Географічне положення: Таїланд розташований в Південно-східній Азії, на півостровах Індокитай та Малакка, на заході омивається Андаманським морем, на сході – Сіамською затокою Південно-китайського моря. Головною географічною перевагою Таїланду є його протяжність з півночі на південь, завдяки чому тут найрізноманітніший клімат, що, у свою чергу, сприяє збору врожаю основних культур кілька разів на рік.
  • Населення: Населення Тайланду – 62 мільйони чоловік. Головну частину цієї багатонаціональної країни складають етнічні тайці (80 %) і лаосці, далі іде велика громада етнічних китайців (10 %). Також тут проживають малайци, в’єтнамці, кхмери, карени.
  • Мова: Державна мова Таїланду – тайська. У містах серед освіченої частини населення, а також у торгівлі вас зрозуміють на англійській, китайській та японській мовах.
  • Релігія: Практично все населення Таїланду сповідує буддизм. За традицією, кожен чоловік-буддист, старший 20 років, хоч би раз у житті приймає посвячення в духовний сан на період від 5 днів до 3 місяців. Це духовне таїнство відбувається зазвичай в період дощів, коли всі ченці моляться в своїх монастирях. Тайці підтримують ідею про свободу совісті і віросповідання, що сприяє вільно сповідати свою віру мусульманам, індусам і сикхам.

У Таїланді безліч пам’яток. Неодмінно варто відвідати Бангкок – серце країни. Тут можна помилуватися Храмом Золотого Будди, де знаходиться статуя Будди з чистого золота вагою 5,5 тонн (біля якого можна загадати бажання), великим храмовим комплексом Вати По з гігантською статуєю лежачого Будди, Великим Королівським Палацом – резиденцією королів Тайланду, Храмом Смарагдового Будди.

Також можна заскочити у передмістя Бангкоку і поринути у Рожевий сад. Цей тропічний парк цікавий тим, що на його території розташований прекрасний майданчик для гольфу. Поряд з парком є тайське село, де можна поглянути на шоу слонів, побачити народні танці, буддистське присвячення або, можливо, комусь пощастить стати гостем на тайському весіллі.

Помилувавшись столицею, цікаво буде поглянути давнє місто Аюттхая – колишню столицю Тайланду (1350 – 1767). Воно розташоване у 80 км. від Бангкоку. До падіння в Аюттхаї налічувалося 400 храмів, 3 палаци, 12 км. кріпосної стіни, 17 невеликих фортець і 100 міських воріт.

Так само варто відвідати національний парк Као-Йя’ (Khao Yai). Він займає площу 218400 га і розташований на висоті 800 м. Тут живуть слони, тигри, ведмеді, гігантські птахи-носороги та інші звіри. Безліч всіляких кольорів, дерев, галасливі водопади – все це робить перебування в парку чарівним і просто незабутнім.

У Таїланді досить поширений шоппінг, оскільки країна багата на усілякі сувеніри і, головним чином, шовк. Але навіть шоппінг тут можна зробити унікальним, якщо придбати сувеніри своїм близьким на “Плавучих ринках”.

Партнери